Dnia 10 czerwca 2026 roku w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca VIII edycję programu „Szkoła z Pasją Pomagania”, organizowanego przez entity “organization”,“Alma Spei Hospicjum dla Dzieci”,“Kraków”. Program ma na celu uwrażliwianie młodzieży na potrzeby osób nieuleczalnie chorych oraz promowanie idei wolontariatu i bezinteresownej pomocy. Szkoły uczestniczące w programie przez cały rok szkolny angażują się w różnorodne akcje charytatywne wspierające podopiecznych hospicjum.